قابل توجه دانشجویان کارشناسی مهندسی صنایع

دانشجویانیکه در نیمسال اول 96-97 واحد کاراموزی و پروژه را اخذ نموده اند از روز شنبه 22/7/96 لغایت 5 شنبه 27/7/96 فرصت دارند جهت تعیین استاد راهنما به اینجانب مراجعه نمایند.

دکتر علی تاجدین

 

اطلاعیه

 

قابل توجه دانشجویان دوره دکتری صنایع

آخرین فرصت مشخص نمودن وضعیت تحصیلی و انتخاب واحد در نیمسال اول سال تحصیلی 97-1396 , روز پنج شنبه مورخ 27/07/96 می باشد . بدیهی است در صورت عدم مراجعه نیمسال فوق مرخصی تحصیلی درج خواهد شد .

 

امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

 

 

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 2 حذف و اضافه نیمسال اول سال تحصیلی 97-1396

با توجه به درخواست تعداد کثیری از دانشجویان، از ساعت 9 صبح الی 23 روز پنجشنبه مورخ 6-7-1396 سامانه آموزشی برای انجام حذف و اضافه و برای همه دانشجویان فعال می باشد. دقت فرمایید با توجه به تغییرات ایجاد شده در برنامه آموزشی (افزایش ظرفیت ها ، حذف و یا اضافه شدن برخی گروههای درسی و ....) برنامه نیمسال خود را مورد بازنگری و ترمیم قرار دهید.

·       در صورت داشتن مشکل در اخذ واحد و یا ترمیم آن در حذف و اضافه به مدیر گروه مربوطه مراجعه فرمایید تا ایشان نسبت به افزایش ظرفیت و یا تغییرات مناسب برای انتخاب واحد شما تصمیم گیری نمایند.

·       پس از اتمام حذف و اضافه ، چنانچه دانشجویان کارشناسی حداقل 12 واحد درسی و دانشجویان کارشناسی ارشد (غیر از دانشجویانی که تنها 6 واحد پایان نامه برای ایشان باقی مانده است) حداقل 8 واحد درسی انتخاب ننموده باشند ، انتخاب واحد ایشان حذف شده و اتوماتیک تعلیق از تحصیل می گردند.

 

با تشکر

امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی