اطلاعیه ها و قوانین آموزشی «

Image
Image
Image

 

اطلاعیه ها:


قوانین آموزشی:

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ناپیوسته و پیوسته ورودی های 91 و مابعد

      
• حداکثر مدت مجاز تحصیل در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 2/5 سال و در دوره های کارشناسی پیوسته 5 سال است.

      • حداکثر نیمسال های مشروطی مجاز در دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دو نیمسال و در دوره کارشناسی پیوسته سه نیمسال اعم از متوالی یا متناوب است. در مواردی که معدل کل دانشجو 12 یا بالاتر باشد، در سقف سنوات مجاز می تواند تا زمانی که در نیمسال های بعدی مشروط نشود، به تحصیل ادامه دهد؛ در غیر اینصورت از تحصیل محروم می شود.
------------------------
معاونت آموزشی دانشگاه

اطلاعیه مدت زمان تحصیل دوره کارشناسی ارشد
      
طبق ماده 15 آیین نامه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته طول مدت دوره کارشناسی ارشد حداکثر 2 سال مشتمل بر 4 نیمسال تحصیلی است. در موارد خاص افزایش طول مدت دوره، با تشخیص شورای تحصیلات تکمیلی فقط تا یک نیمسال قابل تمدید می باشد. لذا دانشجویان ورودی 88 که هنوز اقدام به دفاع از پایان نامه خود ننموده اند، به عنوان دانشجوی اخراجی محسوب می شوند و ضروری است جهت تعیین وضعیت خود هرچه سریعتر به واحد آموزش مراجعه نمایند.
-------------------------

معاونت آموزشی دانشگاه


 دريافت آئين نامه آموزشي دانشجويان کارشناسی


 دروس عمومی دانشجویان کارشناسی


  دروس عمومی دانشجویان کارشناسی ناپیوسته


 آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر به صورت مازاد بر ظرفیت


 دريافت چارت دروس پيشنهادي دانشجويان


 

 

اخبار آموزشی:

قابل توجه دانشجویان ورودی جدید رشته ی کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات
ضمن خیر مقدم و تبریک به دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات دانشگاه علوم و فنون مازندران، اعلام می­داریم که ضروری است این دسته از دانشجویان، انتخاب واحد نیمسال اول تحصیلی خود را به صورت حضوری در دانشگاه انجام دهند. همچنین همراه داشتن کارنامه تحصیلی دوره­ ی کارشناسی و کارنامه ­ی کنکور آزمون ورودی کارشناسی ارشد این دانشجویان الزامی می­ باشد.
--------------------------------
گروه فناوری اطلاعات
1390/10/29
دانشجويان عزيز مي توانند با ارسال  email به آدرس amoozesh@ustmb.ac.ir مشكلات خود براي ورود به سايت را مطرح نمايند. همچنين در درصورت وجود مشكل در ارتباط با پرونده آموزشي خود در همين وب سايت از طريق ارسال پيام به مدير شماره 0 مي توانند مشكل را پيگيري و برطرف نمايند.

جهت قرار دان عکس در صفحه شخصی با در دست داشتن یک قطعه عکس  دیجیتال به مسئول آزمایشگاه کامپیوتر(آقای پویان مهر) مراجعه نمائید.

-------------------------------------------------------------------------------------

تاریخ آخرین بروزرسانی: 1391/11/02